• Ново
Команда за бања мат црна тоалетна тоалетна хартија, држач и командна бања мат црна крпа прстен, прстен

Команда за бања мат црна тоалетна тоалетна хартија, држач и командна бања мат црна крпа прстен, прстен

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Командниот држач за тоалетна хартија го олеснува освежувањето на вашите тела за бања без да ги оштетите вашите wallsидови. Лесно е да се инсталира и излегува оставајќи дупки или леплив остаток, обезбедувајќи одлична алтернатива за оштетување на ноктите и завртките. Бар за пешкири за бања се држи до многу површини, вклучувајќи стакло, огледало, плочка, дрво и насликани површини .. Прстенот за командни крпи го олеснува освежувањето на вашите тела за бања и да ги задржите рачните крпи на дофат без да го натрупувате вашиот контра простор. Лесно е да се инсталира и излегува оставајќи дупки или леплив остаток, обезбедувајќи одлична алтернатива за оштетување на ноктите и завртките. Прстенот на пешкир се држи до многу површини, вклучувајќи стакло, огледало, плочка, завршено дрво и насликани површини. Вклучува - 1 држач за тоалетна хартија, 2 ленти и 1 прстен за пешкир, 2 ленти. Не се потребни алатки- нема дупки, без дупчење и без проблеми. Организација за бања без оштетување-Освежете ја бањата со овие стилски, лесни за инсталирање и тела за командни бања без оштетување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Возење на празен асфалтен пат кон заостанување на килими за бања за бања, поставени капаци за бања за бања и капакот на капакот

DEN 351.84

Материјал : 100% фланелен врв, нелизгање.3 парчиња бања Мат Сет Вклучен : 1 x Бања Мат : 18x30 инч / 45х75 см, 1 x конт�

Загреана загреана загреана пешкир за пешкири на декструс, затоплувачи на електрични пешкири монтирани во бања со LED индикатор,

DEN 1.67

Нашата загреана решетка за крпи е совршен додаток на секоја бања, обезбедувајќи топлина и удобност за в�

Сет за додатоци за бања - Диспендер за лосион, држач за четки за заби, држач за сапун, чаша за декор за бања, свадбен подарок,

DEN 160.00

Додатоци за бања Поставете 4 парчиња за декор за бања со пумпа за сапун за диспензери за лосион, 2 гулаб и

Производи за бањи за бањи со слатки производи Персонализирани 3Д дигитално печатење туш завеса тепих подот комбинација бања

DEN 575.84

Карактеристики : 1 Име : 4парчен одмор дома Среќен туш бања Производ Персонализиран 3Д дигитално печатењ�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.