• Ново
Jојспун женски хаци плетени џогери за спиење, големини S до 3x

Jојспун женски хаци плетени џогери за спиење, големини S до 3x

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Исклучиво на. Уживајте во смирувачката удобност на овие плетени џогери со радоспун хаци-ултра-меки со опуштено вклопување што моли за една ноќ, гушкана на софата. Завршено со врзани манжетни и половината за влечење за дополнителна удобност, ќе се најдете како ќе ги достигнувате ноќта и денот. Материјал : 96% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Затворање : Повлечете го стилизирањето со еластична половината на влечење. Ocketsебови : 2 предни џебови за цртање држат најважни работи. Карактеристики : Супер-меки плетења со хаци; ребрести манжетни. Women'sенски хаци плетени џогери од сон од oyојспун.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.