• Ново
Scrubstar Women's Petite Core Core Essentials Stretch straightring cargo scrub pant wd046p

Scrubstar Women's Petite Core Core Essentials Stretch straightring cargo scrub pant wd046p

Оценка на клиентот:
DEN 223.36

Износ
Залиха

Дајте им на вашите основи засилување. Овие панталони со меки шипки се совршени за секојдневно, со стилски акцент на зашивање, трио функционални предни џебови и удобно влечење на половината. Пар подготвен за изведба во која ќе сакате да се лизгате. Прилагодливо влечење. Две џебови за лепенка за складирање. Еден карго џеб. Акцент за зашивање за стил. Мека ткаенина со истегнување за удобност. Машина за перење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Зона за чистење на жени Ландау модерно прилагодено вклопено вклопување отпорни на џебови еластично основно влечење на чистење,

DEN 271.84

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност Лизгајте на овој �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.