• Ново
Чуда на нација девојки потресени шорцеви од џин од џин, големини 5- & плус

Чуда на нација девојки потресени шорцеви од џин од џин, големини 5- & плус

Оценка на клиентот:
DEN 383.84

Износ
Залиха

Освежете ја пролетната и летната гардероба на вашето малечко со тексасните шорцеви на овие девојки од Wonder Nation. Изработена во истегнување на Твил за да ја задржи удобна, овие шорцеви се завршени со стилски валани полите за да ја задржат десно на трендот. Поштенски-фронт; Затворање на копчињата. Стајлинг со 5 џеб. Јамки на појас. Валани потресено полите. Докажано дете тешко : дизајниран со малку истегнување за лесно движење . 71% памук/28% полиестер/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Потресени тексас шорцеви за девојчиња од чудо нација.

Карактеристики

Производи во категоријата

Букер Лето Нова Маица Со Печатена Лубеница Шорцеви Со Еднобојни Вратоврски Средни И Големи Девојки Моден Секојдневен Костум

DEN 3.00

Лето нова Лубеница печатени маица еднобојна вратоврска шорцеви средни и големи девојки мода секојднев�

Бинведе Мали Девојчиња Облека, Мали Деца Ресни Полите Краток Ракав Тркалезна Јака Писмо Блузи + Бејзбол Печатење Шорцеви + Глава

DEN 271.84

Детскиот триделен костум обезбедува удобно искуство при носење за вашето дете Дизајнот на буквата и бе�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.