• Ново
Ранец на унифицирање на гориво, галаксија

Ранец на унифицирање на гориво, галаксија

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

Ранецот за акција Unisex Action го прави совршен придружник за училницата или салата или патувањето. Простран главен простор за складирање и врвен пристап до одделен лаптоп, вклопуваат повеќето лаптопи до 15 инчи. Системот за ленти со ленти со рамо на решетката дава дополнителна поддршка и удобност, а страничните џебови со лесен пристап овозможуваат хидратација во движење. Овој ранец е разноврсен, издржлив и совршен за активен животен стил. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Димензии : 13 "W x 18" H x 5,75 "D. Ширина се мери низ дното на торбата . Тип на рачка : горната рачка; прилагодливи и поставени ленти за рамо. Затворање : Затворање на поштенски патенти. Надворешни детали : ПРОНД ЗА ПОВЕЕ ОРГАНИЗАЦИЈА; Поддржан грб; џебовите од лесен пристап овозможуваат хидратација во движење. Детали за внатрешни работи : Две пространи главни прегради за лесно пакување и складирање; Технолошкиот оддел со врвен пристап до лаптоп до 15 ”лаптоп. Унисекс акција ранец од гориво.

Карактеристики

Производи во категоријата

Училишни материјали за ранец на ранец крстосница торба за патувања со ранец на ранец, играчки за олеснување на меурчиња, играчки

DEN 2.67

Училиштето на Елфиндеа, прицврстувања на ранец на ранец, торба за патувања, ранец, играчка, играчки за ол

-Клефис уникатен големо платно лаптоп ранец памук памук дневен пакет случајна iPad таблета за печатени чанти за колеџ, вклопување

DEN 1584.00

Ова е пакет со кутии од 18 парчиња трендовски гроздобер кафеав платно од лаптоп лаптопи за сите ваши днев

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.