• Ново
-КЛИФФИ УНИЗАЛНА ПРОДАВНИЦА 18 Печатено ранец Едноставен шема за книги Класичен пат за патување за лаптоп и таблета ,, Деним Jeanан

-КЛИФФИ УНИЗАЛНА ПРОДАВНИЦА 18 Печатено ранец Едноставен шема за книги Класичен пат за патување за лаптоп и таблета ,, Деним

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Случај многу 25 парчиња на големо18 инчи печатен ранец. Материјал : полиестер. Главни прегради со патент предниот џеб. Страничен џеб за шише со вода. Прилагодливи ленти за рамо. Рачка за лесно носење на задниот панел Димензија : 18 "x13 " x6 "Главен преграда со внатрешен џеб за лаптоп и таблета . патент предниот џеб w/организатор . странични џебови за шише со вода . Подложен заден панел . Прилагодливи ергономски ленти за рамо . Достапно во 5 обрасци : Галакси, виножито, тексас фармерки, мермер, метеор.

Карактеристики

Производи во категоријата

Училишни материјали за ранец на ранец крстосница торба за патувања со ранец на ранец, играчки за олеснување на меурчиња, играчки

DEN 2.67

Училиштето на Елфиндеа, прицврстувања на ранец на ранец, торба за патувања, ранец, играчка, играчки за ол

Озммјан голем капацитет мулти џеб најлон торба за рамо со голем капацитет за патувања со големи капацитети, повеќефункционална

DEN 1.67

Училиштето Диттдо, цврсто конструирано со детално рационално шиење и целосно обложено со полиестерска

-Клефис уникатен големо платно лаптоп ранец памук памук дневен пакет случајна iPad таблета за печатени чанти за колеџ, вклопување

DEN 1584.00

Ова е пакет со кутии од 18 парчиња трендовски гроздобер кафеав платно од лаптоп лаптопи за сите ваши днев

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.