• Ново
Прекршок Девојки Енлили Фустан

Прекршок Девојки Енлили Фустан

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Материјал : 100% Полиестердизајн : Флоралфит : Фларедал-Над Печатење, Еластичен Појас, Детално Деколте За Важничене : Квадратен Ракав-Тип : Половината Без Ракави : Избришана. ИЗЛЕЗ5425. 100% Полиестер. Прекршување Девојки Енлили Фустан. Мали Деца. Лето Повик. Мека Удобна. Одблесокот Стилски. Девојки. Женски. Бело.

Карактеристики

Производи во категоријата

Пинк летен фустан на плажа за жени обичен тркалезен врат Туника Руфл Краток ракав А-линија, излиен фустан од бебиња, проток

DEN 2.00

Летен фустан на плажа за жени обичен тркалезен врат Туника РУФФЛ Краток ракав Алинија, издвоен фустан о�

Девојки Мали Фустани Летен Фустан Ден На Независност Ѕвезда Без Ракави Шарени Печатење Фрили Тексас Крпеница Фустан Сарафан

DEN 0.67

Повод : Секоја пригода Пол : Девојки Тип на ракав : Без Ракави Ако имате било какви прашања, ве молиме да с�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.