• Ново
Mainstays Kids Pixelated Video Game Reversable Comforter Set

Mainstays Kids Pixelated Video Game Reversable Comforter Set

Оценка на клиентот:
DEN 671.84

Износ
Залиха

Со својот смел црно -бел дизајн, сетот на Comperter Comperter Comperter Compertated Pixelated Wids Pixelated оди ретро со графики за стари училишни игри. Не мора да бидете гејмер за да го сакате пикселиран 8-битен стил на овој зашиен утешител и срам. Утешителот во овој сет за постелнина е реверзибилен со видео игра печатење од едната страна и координира цврсто бело од друга страна. Направено од Полиестер, Главниот комплет за видео игри Childs Pixelated Comforter Set ветува удобно и кадифен место за пензија кога е време да се наполни. Овој комплет за утеха е машина што може да се пее за лесна нега. Достапно во близнаци и целосни големини. Комплет за близнаци вклучува удобност (86 "x 64") и еден стандарден срам (26 "x 20"). Комплетен сет на удобност вклучува удобник (86 "x 76") и два стандардни шами (26 "x 20"). Задебелен дизајн на црно-бело 8-битен игра. Реверзибилниот ансамбл за постелнина нуди два погледи во еден. Comforter има печатење на игра од едната страна, цврсто бело од друга страна. Одлично ажурирање на декор за спални соби за деца, претензии и тинејџери. Полиестер удобник и срам (и). Машинска миење за лесна нега. Увезени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.