• Ново
Класичен блок монограм срам, модар патлиџан

Класичен блок монограм срам, модар патлиџан

Оценка на клиентот:
DEN 499.52

Износ
Залиха

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. IDG класичен блок монограм срам, модар патлиџан : Прекрасна уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во модар патлиџан и природен за овој уметнички управуван срам. Печатено во извонредни детали за ткаена срам, ова е совршен допир за завршна обработка за секоја спална соба. Ткаенината е ткаена и срамна печатена и зашиена е полиестер со лесна нега и е поддржана со мека ткаенина од поли/памук. Текстурата во ткаенината дава димензија и уникатен изглед и чувство на духот. Уметноста што се користи за создавање на срам е достапна како дух. Достапни големини : Стандард, Кинг. Машинско миење и суво.

Карактеристики

Производи во категоријата

3д Комплет За Утешител Со Печатен Волк Домашна Постелнина Креативна Покривка За Постелнина Со Навлака За Перница,Близнак

DEN 1720.80

Мекост И Топлина Што Дише И Хипоалергично, Посилно И Потрајно Од Памукот, Микрофиберите Се Обработуваат

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.