• Ново
Јизииф Деца Девојки Долги Ракави Балет Танц Гимнастика Трико Патент Комбинезон Танц Облека

Јизииф Деца Девојки Долги Ракави Балет Танц Гимнастика Трико Патент Комбинезон Танц Облека

Оценка на клиентот:
DEN 219.04

Износ
Залиха

На Јизииф Деца Девојки Долги Ракави Балет Танц Гимнастика Трико Комбинезон Танц Облека доаѓа во еднобојна боја и е доволно растеглива за лесно движење. Комплетот Вклучува : 1 парче Балетско Трико Состојба : Ново со тагматеријал : 70% Полиестер, 20% Спандекс, 10% Метална Ознака Бр.Препорачана Големина На Должината На Ракот Length Collar S3-433"/84cm19.5"/50cm18"/46.5cm21"/54cm13.5"/34cm10"/26cm M4-536.5"/93cm20.5"/52cm19"/48.5cm22"/56cm14.5"/37cm11"/28cm L5-640"/102cm21"/54cm19.5"/50.5cm22.5"/58cm15.5"/40cm11.5"/29.5cm XL7-843.5"/111cm22.5"/58cm21.5"/54.5cm24"/62cm17"/43cm12.5"/32cm XXL9-1047"/120cm24.5"/63cm23"/58.5cm26"/67cm18.5"/47cm13.5"/34.5cm3 XL11-1250.5"/129cm26.5"/68cm24.5"/62.5cm28"/72cm19.5"/50cm14.5"/37.5cm4 XL13-1454"/138cm28.5"/73cm26"/66.5cm30"/77cm21"/53cm15.5"/40cm5 XL15-1657.5"/147cm30.5"/78cm27.5"/70.5cm32.5"/83cm26"/66cm16.5"/42.5 Цм Јизииф Деца Девојки Долги Ракави Балет Танц Гимнастика Трико Патент Комбинезон Танц Облека. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство. Долги ракави, исмејувачки врат, грб со затворање на патент за лесно носење. Растеглива ткаенина, мека и удобна за носење.Тенка облека за танцување за вашата девојка. Погоден за часови по танц, гимнастички вежби, сценски перформанси итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.