• Ново
Божиќен Ноќен Џемпер Со долги Ракави Плетени Врвови За Мало Девојче Момче

Божиќен Ноќен Џемпер Со долги Ракави Плетени Врвови За Мало Девојче Момче

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Одлична Прекрасна божиќна детска облека! Одлично За божиќ џемпер партија / семејни фотографии. Божиќниот елен, дрвото и снегулката, месечината создаваат фантастична Божиќна Ноќ за бебињата. класично вклопување, деколте на екипажот, манжетни со ребрести ракави и долниот раб, Божиќен џемпер Со долги ракави за мали девојчиња момчиња и помали деца од 2 до 7 Години, квалитетни топли плетени врвови соодветна облека во пролет/fall/зима, супер мек и дише, зимски подарок за слатко бебе. Достапни Се Божиќни црвени и Беж. Стил : Класичен, Фестивал. Тип На Затворање : Пулпвер. Ракав : Долг ракав со ребрести манжетни. Џемпер. Шема : Елка, Божиќен елен со автомобил, Снегулка. Машина за перење. Дебелина : Тенка. Сезона : Пролет/Aut/Зима. 70% плетена ткаенина од памук и полиестер, мека стрчи и издржлива, пријателска за кожата. Фестивал Божиќ елен и дрво-долги Ракави Божиќ кошула. Најдобра топлина плетена облека за дуксери за љубителите на елен, Одлична за празнични семејни фотографии. Удобно, меко дете и мали деца со долги ракави, совршено за момчиња, мали девојчиња, мали девојчиња, мали момчиња. Совршен божиќен подарок за вашиот син, ќерка, внук или внука за зимска долна облека, дом, надворешна облека за одмор, забава, внатрешна, надворешна и многу повеќе. Вклучен пакет : 1* Детски џемпер.

Карактеристики

Производи во категоријата

Хвјеш Женски Божиќни Спортски Панталони Смешни Топлински Панталони Обложени Со Руно Обложени Со Снег Обични Врвки За Влечење

DEN 3.00

зимски топло руно обложени хеланки жени,дебели термички кадифени хулахопки хеланки обложени со руно же

Семејство Гвијеопда Соодветни Пижами Новогодишна Елка Со Долги Ракави Санта Печатење Ноќна Облека Костим За Спиење Салонска

DEN 1.00

Спецификација : Материјал : Полиестер Боја : Црвена, Зелена Стил : Секојдневен Вклучен Пакет 1 Х Врвови За

Сејуригаока Бебе Девојка Денот На Вљубените Секојдневен Ромпер Панталони Без Ракави Срцето Печатени Разгорени Панталони Комбинезон

DEN 207.20

Деца Девојка Без Ракави Ромпери Повик Денот На Вљубените Срцето Печатени Разгорени Панталони Комбинез�

Airpow На Клиренс Поштенски Кардигани За Женски Женски Печатење Со Долги Ракави Обични Врвови Блуза Со Џеб Кардиган Женски Обични

DEN 3.00

Уште Повеќе, основната боја одговара на сѐ и никогаш не излегува од мода Лесната силуета е секојдневна м

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.