• Ново
Бикини за долна облека Ханес девојки, 14+ бонус пакет, големини 6-16

Бикини за долна облека Ханес девојки, 14+ бонус пакет, големини 6-16

Оценка на клиентот:
DEN 223.84

Износ
Залиха

Удобноста, вклопувањето и забавата се соединуваат во бикини на девојчињата без обележја на Ханес. Мека до допир, памучната ткаенина што може да се дише е помека од кога било, исто така! Плус, супер мека лента за половината нема да се распрсне, за дополнително миење на удобност по миењето. Гаранцијата за возење без возење не ги задржува гаќичките од лошо однесување за да останат довербата на местото. Стајлингот со бикини се вклопува удобно малку под колкот, а етикетата без ознаки не значи чешање, досадни ознаки. Достапни во 18-пакет, овие бикини доаѓаат во забавни бои и отпечатоци. Значи, ако барате удобност, вклопување и забава понудена со неодолива вредност, тогаш не барајте повеќе од бикини на девојчињата без обележја на Ханес. Бикини без ознаки - нема етикета за гребење. Помек од кога било. Ринг за дишење, памук. Ниту една облека за возење не останува на место. Мека, кадифен-грб, анти-трн на половината. Ленти со нозе покриени со ткаенини. Бикини - малку под колкот. Лесна грижа - Пред -смарт за одлично вклопување, миење по миење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Продажба Женски Fall Мода Божиќни Блузи Симпатична Ирваси Графички Печатени Долги Ракави Блуза Круг Вратот Свиткување Повик

DEN 2.67

Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски г

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.