• Ново
Бесплатно склопување девојки Ками и кардиган сет, 2 парчиња, големини 4-18

Бесплатно склопување девојки Ками и кардиган сет, 2 парчиња, големини 4-18

Оценка на клиентот:
DEN 319.68

Износ
Залиха

Овој Cami и Cardigan поставен од бесплатно склопување е олицетворение на стилот и удобноста. Дизајнирано во супер мека, фино мерач на џемпер од џемпер од џемпер во впечатливи отпечатоци или свежи, цврсти бои. Повлечете го овој изглед заедно со нашиот пријатна џемпер плетени џогери за непобитен стил и удобност. Исклучиво на. Материјал : Cami : 53% Lenzing Ecovero Viscose/27% полиестер/20% најлон; Кардиган : 45% Lenzing Ecovero Viscose/35% полиестер/20% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Сет вклучува : 1 Cami Top Top и 1 Cardigan. Карактеристики на CAMI : стил на пуловер; без ракави; квадратен врат; сите печатени или цврсти бои; ребрести трим. Карактеристики на кардиган : Предно на копчето; долги ракави; сите печатени или цврсти бои; ребрести трим; странични парчиња. Ками и Кардиган за девојчиња од бесплатно собрание.

Карактеристики

Производи во категоријата

Јумилове Деца Пижами Бебе Новороденче Новороденчиња Момчиња Памук Плетен Џемпер Пуловер Врвови Панталони Облека Пижами Сет

DEN 207.84

Големина : 66 Препорачана Возраст : 03 Месеци Биста : 52см / 20.5" Должина На Врвовите : 30см / 11.8" Должина На Панта

Продажба Женски Fall Мода Божиќни Блузи Симпатична Ирваси Графички Печатени Долги Ракави Блуза Круг Вратот Свиткување Повик

DEN 2.67

Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски г

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.