• Ново
Швајцарски технолошки девојки ски-биб, големини 4-16

Швајцарски технолошки девојки ски-биб, големини 4-16

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Без разлика дали се дружи со семејството и пријателите или ги уништува падините, таа може да се лизне во ски -панталони за да се загрее од Свисстех. Swiss Tech Girls 4-16 Ski Bib : Peakblast ве одржува топло во ветровити услови. Пикрезист со надворешна обвивка отпорна на вода. Peak Flex обезбедува истегнување за дополнителна удобност. Пропусен водоотпорен, лагер за дишење. Еластична лента за половината. ZIP лета; копче за прицврстување. Отстранливи и прилагодливи ленти за рамо. Предни џебови. Внатрешни снежни гатачи. 100% полиестер. Машина за перење. Големини : 4/5, 6/6x, 7/8, 10/12, 14/16.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сејуригаока Бебе Девојка Денот На Вљубените Секојдневен Ромпер Панталони Без Ракави Срцето Печатени Разгорени Панталони Комбинезон

DEN 207.20

Деца Девојка Без Ракави Ромпери Повик Денот На Вљубените Срцето Печатени Разгорени Панталони Комбинез�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.