• Ново
Се прашувам кошула за кампување на нација надолу

Се прашувам кошула за кампување на нација надолу

Оценка на клиентот:
DEN 319.68

Износ
Залиха

Обичниот стил се среќава со целодневна удобност во ова копче што мора да ги има краткиот ракав на девојчињата надолу од кампот од Wonder Nation. Направена од мека, памучна мешавина од ткаенина, оваа кошула ќе ја задржи пријатна без разлика дали е на пешачење или споделува приказни околу пожарот. Hi-lo Hem создава ласкава силуета во која ќе се чувствува како дома, додека џебот на градите помага да се задржат мали најважни работи кога е во движење. Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство на чудо. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Копче за копче за девојчиња надолу (мали девојчиња, големи девојки и плус) : 58% памук, 42% рајон. Целосно затворање на копчето надолу. Девојки камп кошула. Манжетни кратки ракави. Hi-lo полите. Џеб на градите. Достапно во разновидни стилови. Вклучете се внатре, машината измијте ладно со слични бои, нежен циклус, користете белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ладно железо на обратно ако е потребно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Спортска панталона За Жени Крпеница Од Чипка Крпеница Широки Панталони За Нозе Еластичност Плус Големина Лабава Секојдневна

DEN 197.60

Што Ќе Добиете : 1 Х Жени Панталони црни панталони за јога жени каки карго панталони пижами панталони за �

Пајл Девојки Качулка Вратот Повик Пуловер Лабава Партија Дуксер Цртан Филм Печатени Спортски Есенски Врвови Дуксери Се Зголеми

DEN 399.84

Опис : Пол : Деца, Девојки,Девојка : Детски Девојки Дуксер, Врвови На Дуксери Со Долги Ракави, Пад Лабава П�

Airpow На Клиренс Поштенски Кардигани За Женски Женски Печатење Со Долги Ракави Обични Врвови Блуза Со Џеб Кардиган Женски Обични

DEN 3.00

Уште Повеќе, основната боја одговара на сѐ и никогаш не излегува од мода Лесната силуета е секојдневна м

Хвјеш Женски Божиќни Спортски Панталони Смешни Топлински Панталони Обложени Со Руно Обложени Со Снег Обични Врвки За Влечење

DEN 3.00

зимски топло руно обложени хеланки жени,дебели термички кадифени хулахопки хеланки обложени со руно же

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.