• Ново
Чудо девојки на нација печатени меки панталони со џогер, големини 4- & плус

Чудо девојки на нација печатени меки панталони со џогер, големини 4- & плус

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Проверете ги овие џогери за чудо нација за вашето мало девојче - тие се удобни, топли и слатки! Со трендовски џогер силуета, овие џогери се совршени за ден на училиште и часови или забавен исполнет викенд. Исклучиво на. Повлечен стил. Еластична половината со врзана вратоврска. Докажано дете тешко : Супер-мека ткаенина. Врза/цвет : 100% рајон; Лесна chambray/средна chambray : 63% памук/37% рајон. Машина за перење. Увезени. Меки џогери на девојчињата од Wonder Nation.

Карактеристики

Производи во категоријата

Семејство Гвијеопда Соодветни Пижами Новогодишна Елка Со Долги Ракави Санта Печатење Ноќна Облека Костим За Спиење Салонска

DEN 1.00

Спецификација : Материјал : Полиестер Боја : Црвена, Зелена Стил : Секојдневен Вклучен Пакет 1 Х Врвови За

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.