• Ново
Оригинални делови на компанијата обликувано црево за радијатор

Оригинални делови на компанијата обликувано црево за радијатор

Оценка на клиентот:
DEN 211.36

Износ
Залиха

Отпорност на дестилирани мешавини на вода и вода етилен гликол. Оригинални делови Компанија е глобална организација за услуги, ангажирана во дистрибуција на автомобилски и индустриски делови за замена. Со над 93 години експертиза за дистрибуција, посветеноста и угледот на ГПЦ за само-вовремена услужна позиција нас како критичен партнер во успехот на нашиот клиент. Оригинални делови на компанијата обликуваше добавувач на оригиналната опрема на радијаторот. Внатрешните облоги се отпорни на електрохемиско пукање. Висока сила и отпорност на масло, кал, сол, остатоци од патот и озон. Отпорност на температури на воздухот до 125С.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.