• Ново
Собранието на регулаторот на прозорецот RPB- Изберете: 2004- BMW X3

Собранието на регулаторот на прозорецот RPB- Изберете: 2004- BMW X3

Оценка на клиентот:
DEN 2844.80

Износ
Залиха

Собранието на регулаторот на прозорецот Аисин изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме регулатор на прозорецот за напојување на прозорецот за буквално секој автомобил на патот денес. Собранието на регулаторот на прозорецот AISIN се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Собранието на регулаторот на прозорецот AISIN RPB-048 се вклопува во изборот : 2004-2010 BMW X3 и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Копчиња GOOLRC Универзален управувач на управувачот на автомобилот Далечински контролер жичен автоматски управувач на управувачот

DEN 161.44

Погодно за разни модели на автомобил, лесно да се контролираат копчињата на воланот на автомобилот . Кар

Оригинална опрема Acdelco GM Оригинална опрема Свртете сигнал, затемнување на предните светла, прекинувач за бришачи на шофершајбната

DEN 1.33

Прекинувач за комбинација на оригинална опрема Acdelco GM е замена за GMпрепорачана за оригиналната компоне�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.