• Ново
Чесапик Ненси Вајт Пролет Блум Трага Позадина

Чесапик Ненси Вајт Пролет Блум Трага Позадина

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Ненси Вајт Пролет Блум Трага Позадина Од Чесапик. Толку слатка и убава, оваа позадина има еластична сина и виолетова цветна патека. Одлично за соба за девојчиња! Ненси Вајт Пролетта Блум Патека Позадина е препишан лесен ѕидови материјал. Оваа позадина има повторување од 10,3 инчи со директно совпаѓање и може да се пере и да се соблекува. Позадината доаѓа на ролна со димензии 20,5 инчи на 33 стапки и покрива околу 56,4 квадратни метри. Чесапик позадини се класично убави. Секоја колекција се центрира околу тематско влијание, користејќи познати мотиви и разноврсни отпечатоци за да ја долови суштината на стиловите како крајбрежен шик, француска земја, рустикален шарм и традиционална елеганција. Висококвалитетните обрасци се дизајнирани да бидат трајни и безвременски. Претходно залепен материјал за лесни ѕидови; 10.3-во повторување, директно совпаѓање; Перат и стриптиз; 20.5-во со 33-стапки долга ролна; Покрива околу 56.4 квадратни метри.

Карактеристики

Производи во категоријата

Излупете и Залепете Позадина 9ft 2ft-Бакарни Вилински Коњчиња Розови Змејови Инсекти Природа Вилинско Коњче Бронзен Изглед Прашина

DEN 168.96

Отстранлива Позадина За Кора И Стап Вилински Коњчиња Муви На Змеј Инсекти Ерин Кендал откријте начин бе

Отстранлива Позадина 9ft 2ft - Брановиден Бас Вертикален Корал Нане Риба Океан Плажа Тропски Бранови Прилагодено Претходно залепена

DEN 1.33

Отстранлива Позадина Активирана Со Вода Корална Риба Наутичка Летна Плажа Нане Океанска Лажица Отстра�

Отстранлива Позадина 3ft 2ft - Цвет Полноќ Цветни Гроздобер Роза Руменило Мудрец Прилагодено Претходно залепени Позадина Со

DEN 399.84

Отстранлив Примерок Од Цвет Од Тапет Активиран Со Вода Ботанички Цветни Гроздобер Лажица Отстранливат�

Отстранлива Позадина 12ft 2ft - Фламинго Розови Птици Фламинго Остров Лето Ретро Прилагодено Претходно залепена Позадина Со

DEN 1.33

Отстранлива Позадина Активирана Со Вода Гроздобер Фламинго Розови Птици Фламинго Острови Лажица Отстр

Излупете & Стап Позадина 3ft 2ft - Праска Акварел Цветни Екстра Големи Розови Цвеќиња Бохо Бебе Девојка Прилагодено Отстранлив

DEN 168.96

Отстранлива Позадина Од Кора И Стап, Акварел Од Праска, Цветна Екстра Голема Розова, откријте начин без �

Пил и Стик Позадина Своч-Небесна Магија Мистерија Шема Темно Сонце Готски Ноќта На Вештерките Вештерка Прилагодено Отстранлива

DEN 239.84

Отстранлива Позадина За Лупење И Стап Небесна Магична Мистериозна Шема Темно Сонце откријте начин без �

Отстранлива Позадина 12 стапки 2 стапки-Афион Есенски Зајдисонце Афион Цветни Цвеќиња Едвардијански Антички Обичај Претходно

DEN 160.16

Отстранлива Позадина Активирана Со Вода Афион Афион Цветни Цвеќиња Едвардијан Лажица Отстранлива Прет

Излупете & Стап Позадина 12ft 2ft-Црвена Геометриска Гингам Пикник Ресторан Карирана Колиба Француска Земја Фарма Средна Скала

DEN 2.67

Отстранлива Позадина За Лупење И Стап Црвена Геометриска Гингамска Вечера За Пикник Карирана откријте

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.