• Ново
Advances in Cryptology -- Crypto : 31st Annual Cryptology Conference, Santa Barbara, Ca, Usa, August 14-18, 2011, Proceedings

Advances in Cryptology -- Crypto : 31st Annual Cryptology Conference, Santa Barbara, Ca, Usa, August 14-18, 2011, Proceedings

Оценка на клиентот:
DEN 2092.16

Износ
Залиха

Advances in Cryptology Crypto 2011 : 31st Annual Cryptology Conference, Santa Barbara, Ca, Usa, August 14-18, 2011, Proceedings • ISBN : 9783642227912 • Format : Paperback • Publication Date : 2011-07-22.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.