• Ново
COS032962, Само-мастило Печат Рампа Пополнување Мастило, Секој

COS032962, Само-мастило Печат Рампа Пополнување Мастило, Секој

Оценка на клиентот:
DEN 1549.60

Износ
Залиха

Повторно мастете го вашиот печат со самозалажување или традиционалната подлога за печат за цел живот. Специјално формулиран за зачувување на интегритетот на деталните впечатоци. Разновидно, високо обработливо мастило. Бои за мастило : Црни Полнења За : Самозалажувачки Марки или Традиционални Влошки За Печат Волумен На Капацитет : 0,9 мл. Тип На Производ-Шишиња Со Мастило-Мастило Со Печат. Мастило Бои-Црна. Пополнува За-Само-Мастило Марки или Традиционални Печат Влошки. Волумен на капацитет-0,9 мл. Процент на рециклирана Содржина пред потрошувачите-0%. Процент на рециклирана Содржина по потрошувачите-0%. Вкупно Рециклирана Содржина Проценти-0%. Код На Собранието-Н. Проп 65 Индикатор-Н. Зелен Индикатор-Н. Епацпгкомпатибилен Код-Н.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.