• Ново
Тркалезни Стик Зафат Топчести Пенкала, Xtra-Удобност Плус,, Средна Точка, Црна, Брои

Тркалезни Стик Зафат Топчести Пенкала, Xtra-Удобност Плус,, Средна Точка, Црна, Брои

Оценка на клиентот:
DEN 140.80

Износ
Залиха

Уживајте во удобно пишување и погодност со Пенкала За Топчести Пенкала Со Тркалезно Стапче. Опремени со средна точка од 1,0 мм, овие пенкала создаваат живописни линии што се истакнуваат на страницата. Механизмот со страничен клик ви овозможува лесно да го распоредите и повлечете врвот, додека елегантниот дизајн на барел го прави ова пенкало стилска алатка за пишување со голема вредност. Секое пенкало има специјално дизајниран стисок кој обезбедува дополнителна удобност и контрола, дури и за време на продолжените сесии за пишување. Овој пакет доаѓа со 5 Црни Пенкала За Зафат Со Кружен Стик. Уживајте во удобно пишување и погодност со Пенкала За Топчести Пенкала Со Тркалезно Стапче. Опремени со средна точка од 1,0 мм, овие пенкала создаваат живописни линии што се истакнуваат на страницата. Механизмот со страничен клик ви овозможува лесно да го распоредите и повлечете врвот, додека елегантниот дизајн на барел го прави ова пенкало стилска алатка за пишување со голема вредност. Секое пенкало има специјално дизајниран стисок кој обезбедува дополнителна удобност и контрола, дури и за време на продолжените сесии за пишување. Овој пакет доаѓа со 5 Црни Пенкала За Зафат Со Кружен Стик.

Карактеристики

Производи во категоријата

Скслог Црни Топчести Пенкала Што Се Повлекуваат, Слатки Пенкала Што Се Повлекуваат За Земање Белешки, Пакет Со 8 Броја, Мазни

DEN 3.00

Непречено пишување : 0,38 мм врв на пенкало Пишувањето е мазно и издржливо, со 10 капсули со мастило што се п

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.