• Ново
DesignArt 'Цртеж на сини цвеќиња со мала птица на бела' цветна панел за завеси

DesignArt 'Цртеж на сини цвеќиња со мала птица на бела' цветна панел за завеси

Оценка на клиентот:
DEN 207.84

Износ
Залиха

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со овој цртеж на сини цвеќиња со мала завеса за птици . Оваа елегантна традиционална завеса се печати со употреба на високо квалитетно мастило отпорно на еколошко блед, и е рачно изработено на побарувачката само за вас . the . Факс-линената ткаенина е изработена од 270 GSM полиестер што го дозволува овој Blue Curtain на целосно и безбедно миење машина. Завесите се декоративни и не се затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : Традиционален. - Предмет : Цветни. - Боја : сина. - Модел : цвет. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.