• Ново
Бр. Рути Фрејд Еџ Полу-Шир Плоча за завеси во џеб во Роуз кварц

Бр. Рути Фрејд Еџ Полу-Шир Плоча за завеси во џеб во Роуз кварц

Оценка на клиентот:
DEN 463.68

Износ
Залиха

Додадете суптилна текстура на вашиот прозорец со уникатен дизајн на Frayed Edge на панелот за завеси Рути од бр. 918. Ткаенината полу-чиста нежно ја филтрира светлината додека ја подобруваат приватноста. Едноставен дизајн на џебот на шипката овозможува лесна инсталација на слајд преку стандардни шипки за завеси до 1,5 "во дијаметар. Продадени како индивидуални панели со мерење на 40 " ширина до должина од 63 ". Измијте ладно на нежен циклус. Користете белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Shus на тивок оган. Единствениот дизајн на раб на работ додава суптилна текстура. Полу-чиста ткаенина нежно ја филтрира светлината. Ја подобрува приватноста.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.