• Ново
Scrubstar Женска Активна Истегнување Етичка Ткаенина Врвка За Влечење Заострени Панталони ЗА Чистење На Нозете WM31P257

Scrubstar Женска Активна Истегнување Етичка Ткаенина Врвка За Влечење Заострени Панталони ЗА Чистење На Нозете WM31P257

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Одговараат со Овој Активен џогер панталони за крајната удобност и складирање на работното место. Етичката ткаенина погодна за земјата има еластичен појас со прилагодлива врвка за влечење, два пространи аголни предни џебови за лепенки и еден помошен товарен џеб. Џебните бартаки додаваат стилски детали и засилување. Земјата Пријателски, Етички Ткаенина. Појас Со Врвка. Два Џебови. Товар Комунални Џеб. Новина Трим Алатка Јамка. Покривање на Ногата. 1 " Еластичен Џогер Полите. Двојно Игла На Врвот во Контрастна Боја.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.