• Ново
Сет на Chicago Cubs Cubs Четири тимски униформа

Сет на Chicago Cubs Cubs Четири тимски униформа

Оценка на клиентот:
DEN 191.52

Износ
Залиха

Нема ништо подобро од тоа да се населите за да ги гледате коцките во Чикаго со вкусен пијалок при рака. Сега можете да ја покажете вашата случајна на денот на играта додека му давате на вашата вечера или масичка за кафе, дополнителна заштита со овој сет на четири пакувања на тимски униформни крајбрежни страни! Секој од нив е украсен во детална графика на иконскиот лого на Чикаго Каби, што ви дава совршен начин да додадете малку талент инспирирана од MLB во вашето домаќинство. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% керамика. Сет од четири. Секој придружник мери приближно 4 "x 4". Официјално лиценциран. Увезени. Површина отпорна на дамки. Поддршка од плута што не е на лизгање. Бренд : Компанија за меморија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.