• Ново
14K Yellow Gold NHL Logoart Chicago Blackhawks Small Dog Tag Tag Erendant

14K Yellow Gold NHL Logoart Chicago Blackhawks Small Dog Tag Tag Erendant

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Дозволете им на сите да знаат за кого ќе навивате на следната голема игра со оваа импресивна, NHL, Чикаго Блекхакс, мала ознака за кучиња. Овој приврзок е внимателно направен од 14 карат жолто злато со прецизност. Овој приврзок за лого се одликува со детално, детално извршено лого на тимот, што е сигурно да привлече внимание. Метална тежина : 5,53 грама. Ласерски дизајн. Метал : злато. Тип на приврзоци : NHL Чикаго Блекхакс кучиња ознака за кучиња. Врска со димензии на кауција : 36мм х 18мм, дебелина од 0,68мм.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.