• Ново
Манфитер Женски И Машки Домашни Влечки, Памучни И Ленени Секојдневни Внатрешни Надворешни Чевли Со Отворени Прсти

Манфитер Женски И Машки Домашни Влечки, Памучни И Ленени Секојдневни Внатрешни Надворешни Чевли Со Отворени Прсти

Оценка на клиентот:
DEN 271.84

Износ
Залиха

Опис : Горен Материјал : Памучна Големина На Производот : 37/38 дворови долги 24 СМ, долги 39/40 јарди 25 СМ, долги 41/42 јарди 27 СМ, долги 43/44 јарди 28 Цмундерсајд на материјалот за чевли : Ленен ткаен стил : Удобен, Едноставен Модел : црвени ленти и цвеќиња од роза, сини ленти, едрилици И цвеќиња Со букви тема : Дома, Тежина На Градината : 0,09 Кгпакување Големина : 25*13*1 cm Size Табела : Големина На Пакување : 25*13*1 Цмпроизвод Големина : 37/38 јарди долги 24 СМ, 39/40 јарди долги 25 СМ, 41/42 јарди долги 27 СМ, 43/44 јарди долги 28 Цмпакети вклучуваат : 1 парчиња*Влечки Погодни за внатрешна, подна плочка подна бетонска конзерва, ѓонот не се лизга. Не е погоден за надворешни дождливи денови и внатрешни бањи, не водоотпорен. Перење и емитување. Високиот еластичен гумен ѓон ПРОТИВ лизгање ЕВА го намалува ризикот од лизгање и паѓање со тоа што ви обезбедува влечење на различни површини како што се подови од дрво или плочки и го штити вашиот дрвен и тепих со овие лесни и пријатни влечки. Совршено одговара за внатрешен дом и канцеларија, тој е мек и лесен, ги ослободува нозете од стрес и ограничување.6.Рачно миење со ладна вода. Сув воздух и сув рамен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женска Висока Пета Се Лизга На Сандали Пумпи Со Отворени Прсти Чевли Работат Модна Канцеларија Свадба Пролет, Високи Потпетици

DEN 319.84

Канцелариски Потпетици Мазгите одлично одат со фармерки, шорцеви, здолништа и вашата секојдневна секој

Женски Зимски Чизми Чизми До Глужд Трендовски Облечен Удобен Лежерен Со Страничен Патент Есенски Чевли Со Високи Потпетици За

DEN 575.84

Женски Зимски Чизми Чизми До Глужд Трендовски Облечен Удобен Лежерен Со Страничен Патент Есенски Чевли

Клин Потпетици За Жени Затворање На Патент Сандали Со Леопард Печатени Потпетици Партиски Фустан Сандали Со Отворени Прсти,

DEN 3.33

Чувајте го вашиот изглед полиран и на точка со Сандалата Со Отворени Прсти Оваа сандала е изработена со

Тојела 3-Годишна Голема Големина Девојки Сандали Нови Плажа Чевли корејски Стил Средни И Големи Детски Принцеза Чевли Мало Девојче

DEN 324.00

Информации за производот : Шема : лента боја : ТТ218 Црна, ТТ218 розова, ТТ218 црвена, ТТ216 Црна, ТТ216 розова, Тт21

Зодани Деца Обични Чевли Се Лизгаат На Плажа Чевли Шупливи Сандали Удобност Станови Отворено Лесни Лето Чисто Зелена 13,5 Ц

DEN 255.84

Опис : Стил : Сандали,Секојдневни Чевли, Чевли На Плажа, Станови, Лизгалки, Чевли За Одење Тип На Шема : Едн

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.