• Ново
Зодани Деца Обични Чевли Се Лизгаат На Плажа Чевли Шупливи Сандали Удобност Станови Отворено Лесни Лето Чисто Зелена 13,5 Ц

Зодани Деца Обични Чевли Се Лизгаат На Плажа Чевли Шупливи Сандали Удобност Станови Отворено Лесни Лето Чисто Зелена 13,5 Ц

Оценка на клиентот:
DEN 255.84

Износ
Залиха

Опис : Стил : Сандали,Секојдневни Чевли, Чевли На Плажа, Станови, Лизгалки, Чевли За Одење Тип На Шема : Еднобојна, Шуплива боја : Бела, Жолта, Црвена, Црна, Небесно Сина, Портокалова, Црвена Роза, Чисто Црна, Чисто Жолта, Чисто Небесно Сина, Чисто Портокалова, Чисто Меи Црвена, Чисто Црвена, Светло Сива, Чисто Сива, Бела Црна, Флуоресцентна Зелена, Чиста Флуоресцентна Зелена (По Избор)големина : 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Еваутсол : Тип На Евахел : Рамно Прицврстување : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Лето : Секојдневна, Дневна, Внатрешна, Надворешна, Одмор, Плажа, Училиште1. Овие чевли на плажа имаат шуплив горен дел, се лизгаат и заоблен прст.2. Обични сандали за вашите мали деца девојчиња момчиња, добро спарени со шорцеви, носење на плажа или фармерки.3. Одличен избор за каузална, одење, совршен за внатрешна и надворешна употреба. Совршени секојдневни чевли за секојдневно, плажа и одмор.Содржина на пакетот : 1 Пар Обични Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) УДОБНО НОСЕЊЕ : овие чевли на плажа се опремени со материјал ЕВА, меки и удобни и нема да ги гребат стапалата. СИМПАТИЧНИ САНДАЛИ : овие рамни сандали со дизајн на тркалезни прсти и шупливи вамп имаат симпатичен и шик стил, совршено одат со вашите деца летна облека, шорцеви и какви било други секојдневни облеки. ДИЗАЈН НА ЛИЗГАЊЕ : лесни удобни сандали за плажа со затворени прсти за деца со лизгање при затворање, толку лесно за вашите мали деца да се лизгаат и полетуваат. ЗАФАТЕН ЃОН : овие летни секојдневни чевли за деца со голема влечна сила на дното обезбедуваат голема отпорност на лизгање и не се деформираат лесно. ПРИЛИКА : Спарете ги сандалите на плажа со какви било шорцеви, облечени за симпатичен и удобен ансамбл за топло време кога одите на состанок со нејзините/неговите пријатели.Овие чевли на плажа ќе бидат вашите деца одете на летни обувки.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Рамни Сандали - Слајд Сандали За Жени Облечени-Удобни Секојдневни Сандали Фустан Лента За Глуждот Лизгање На Пролет Летни

DEN 255.84

? Цветна Платформа Обична Сандала Летна Плажа Патувачка Влечка Флип Апостолки Еластични Рамни Рамки За

Женски Снежни Чизми Средно Теле Студено Време Зимски Чизми Водоотпорен Фау Крзно Обложени Со Ладен Топол Анти-Лизгачки Надворешни

DEN 3.00

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Чизми За Снег, С

Женска Висока Пета Се Лизга На Сандали Пумпи Со Отворени Прсти Чевли Работат Модна Канцеларија Свадба Пролет, Високи Потпетици

DEN 319.84

Канцелариски Потпетици Мазгите одлично одат со фармерки, шорцеви, здолништа и вашата секојдневна секој

Жени ри Папучи Фау Влечки Отворени Пети Затворен Отворен со Гумен Ѓон Нејасни Пријатни За Дами Модни Влечки Куќни Влечки 36

DEN 2.00

Жени рај Влечки Вештачки Влечки Отворени Пети Затворен Отворен со Гумен Ѓон Нејасни Пријатни За Дами Мо

Клин Потпетици За Жени Затворање На Патент Сандали Со Леопард Печатени Потпетици Партиски Фустан Сандали Со Отворени Прсти,

DEN 3.33

Чувајте го вашиот изглед полиран и на точка со Сандалата Со Отворени Прсти Оваа сандала е изработена со

Рагуаљо дистинто дела соленита фатаси прославете ја да РР. Пп. доменикани дел дукале Конвенто дел Грацие Ди Милано нела инсине

DEN 319.20

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

Зимски Бебе Момчиња Девојки Животно Кадифен Мечка Шепа Ноктот Мало Дете Чевли Новороденче Предвокер, Анти-Лизга Мека Единствена

DEN 415.84

Спецификации : овие чевли за бебиња се изработени од материјал од корално руно, многу меки, удобни и ги о�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.