• Ново
Торба За Складирање Чевли За Патување Оксфорд Ткаенина Водоотпорна Надворешна Торба За Складирање Со Рачка

Торба За Складирање Чевли За Патување Оксфорд Ткаенина Водоотпорна Надворешна Торба За Складирање Со Рачка

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Карактеристики : * Изработен Од Квалитетна Оксфордска ткаенина, тој е отпорен на абење и цврст, долго време на услуга.* Практично складирање и голем простор за чевли . * Водоотпорен и отпорен на прашина, удобен за ракување.* Нежен патент за помазно отворање и затворање.* Удобен за носење, совршен за кампување, пешачење, патување итн . Спецификација : Материјал : оксфорд облека : С, Л (Опционално)Боја : Каки, Зелена, Црна (Опционално)Големина На Предметот : С : 300 * 170 * 120мм / 11.8 * 6.7 * 4.7 инл : 360 * 220 * 170мм / 14.2 * 8.7 * 6.7 Initem Тежина : S : 93g / 3.3 oz L : 110g / 3.9 Ozpackage Големина : S : 300 * 180 * 60mm / 11.8 * 7.1 * 2.4 инл : 360 * 230 * 80мм / 14.2 * 9.1 * 3.1 Тежина На пакетот : S : 100g / 3.5 oz L : 115g / 4.1 Oz Пакетот Вклучува : 1 * Торба За Складирање Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Торба За Складирање Чевли За Патување Оксфорд Ткаенина Водоотпорна Надворешна Торба За Складирање Со Рачка.

Карактеристики

Производи во категоријата

Преносни Чанти За Чевли Издржливи Ултралесни Надворешни Кампување Пешачење Патни Торби За Складирање Водоотпорни Оксфордски

DEN 1.00

Материјал : 300д водоотпорна Оксфордска ткаенина [Употреба] може да складира чевли, облека, чевли и други �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.