• Ново
Витмор 12-Ниво Над Решетката За Чевли На Вратата-Пар-Метал-Бело

Витмор 12-Ниво Над Решетката За Чевли На Вратата-Пар-Метал-Бело

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Без разлика дали вашата колекција чевли е за функција или продолжување на вашиот стил, нивното одржување уредно и достапно значи малку полесно излегување од вратата. Додека го користите тој мртов простор зад вашата врата, оваа решетка за чевли собира до 36 пара чевли. Заштедува време, истовремено заштитувајќи ја вашата инвестиција. Уникатната комбинација на дизајн на метал и мрежа ја оптимизира издржливоста и функционалноста. Мрежестиот грб спречува паѓање на чевлите додека ја штити вратата од гребнатини. Куките над вратата се прилагодуваат за да се приспособат на различните големини на вратите. Ветувањето на витмор е дека стоиме зад нашиот производ 100% . Услугата за клиенти е достапна на англиски и шпански од понеделник до петок од 8 часот наутро - 4 : 30 ЧАСОТ ЦСТ. Јавете ни се и со задоволство ќе ви помогнеме на вашиот јазик. Може да контактирате Со Витмор на 1-888-944-8667 или преку е-пошта на помош@ . 12-Ниво Над Решетката За Чевли На Вратата : веднаш додадете повеќе складирање на плакарот до 36 пара чевли со оваа решетка за чевли што виси над вратата. Одлично решение за заштеда на простор за станови и студентски соби. Работи за потпетици, станови, чизми и патики. Собрани Димензии : 7,5 х 21,63 х 69,0 инчи. Лесно склопување, не се потребни алатки. Решетката за чевли може да виси на предната или задната страна на вратата. Издржлива конструкција од бела смола. Стил # 6037-7037-WHT, 12-Ниво над Решетката За чевли на вратата-36 Пар-Метал-Бело.

Карактеристики

Производи во категоријата

Решетка За Чевли Монтирани на ѕид Со Лепливи Висечки Ленти, Организатор За Складирање На Држачи За Пластични Чевли, Закачалки

DEN 1.67

Закачалка за Чевли За Ѕид И Врата Без Заштеда На Простор за Дупчење За Бања Лесна За Инсталирање Специфи

Кутија за чевли, Кутии За Складирање Чевли Проѕирни Пластични Натрупани, Контејнери За Организатори На Чевли Со Капаци За Жени

DEN 1.33

Материјал : ПП Големина : 12.4 "х 8.38" х 4.72"(И), 13.1 "х 9.25" х 5.1 " (Л) Боја : Бела, Розова, Зелена, Сина Употреба : Чевли

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.