• Ново
Амскан Фланелен Поддржан Винил Монтиран Капак На Масата, 27Н 31В 72Д, Злато

Амскан Фланелен Поддржан Винил Монтиран Капак На Масата, 27Н 31В 72Д, Злато

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Без разлика дали вашиот роденден, туш за бебиња или свадба се во затворени простории или на отворено, овој капак На масата амскан е добредојден додаток на настанот. Винилната конструкција на капакот на масата со фланелен грб помага да се заштити вашата маса од излевање, така што чистењето е ветре. Плус, прекрасната боја сигурно ќе се координира со темата на вашето дружење. Дизајниран да одговара на маси со димензии 72 " х 31". Опремениот дизајн обезбедува чист изглед. Винил поддржан од фланелен нуди сигурна заштита и издржливост. Избришете со влажна крпа за едноставно чистење. Идеален за внатрешна и надворешна употреба. Дизајн за повеќекратна употреба. Без разлика дали вашиот роденден, туш за бебиња или свадба се во затворени простории или на отворено, овој капак На масата амскан е добредојден додаток на настанот. Винилната конструкција на капакот на масата со фланелен грб помага да се заштити вашата маса од излевање, така што чистењето е ветре. Плус, прекрасната боја сигурно ќе се координира со темата на вашето дружење. Дизајниран да одговара на маси со димензии 72 "х 31". Опремениот дизајн обезбедува чист изглед. Винил поддржан од фланелен нуди сигурна заштита и издржливост.

Карактеристики

Производи во категоријата

Варготам Внатрешен Надворешен Чаршав 58 102 Правоаголен Чаршав Со Дупка За Чадор И Патент, Водоотпорни Крпи За Трпеза Во Дворот,

DEN 751.84

Полиестерскиот чаршав варготам носи елеганција на сите ваши површини на масата Тие се врвен избор кога

Тиркизно Зелена, Стар Мов Зелен Индиски Рачен Блок Цветна Печатена Памучна Крпа Тркалезна Покривка За Маса, Домашен Декор Свадба

DEN 2.33

ТКАЕНИНАТА, стара со децении и силна историја со памук, гарантира дека нејзиниот производ е резултат на

Гвонг Велигденска Трпеза Покријте Меко трогателен Цртан ФИЛМ Миленичиња Симпатична Животинска Печатена Покривка За Домашен Декор

DEN 303.84

Опис : Со светла боја и симпатичен животински принт, капакот на масата може да се користи за украсување н

Норина Тркалезна Покривка За Маса, Сива И Жолта Апстрактна Уметност Декоративна Кружна Крпа За Маса Што Може Да Се Пере Отпорна

DEN 1.33

Опис На Производот Марка : Норина Уникатен Чаршав : Ве молиме Проверете Ја Табелата Со Големини : 60 инчи...

Плоштад Океан Морска Ѕвезда Чаршав Водоотпорен Дамки Чаршафи, Подморска Школка Морски Коњ Плажа Крајбрежните Наутички Сидро

DEN 0.67

Поради рачно мерење, ве молиме љубезно дозволете 12 см несовпаѓање Во ресторани, кујни, кафулиња, свадби,

Божиќ Маса Покритие, Насловна Делукс Партија Радост Декор, Чаршав Декорација Стол Покритие, За Вклучена Маса Кампување Ѕвонче

DEN 223.84

Божиќ Маса Покритие, Насловна Делукс Партија Радост Декор, Чаршав Декорација Стол Покритие, За Вклучена

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.