• Ново
Фурла мојата радост крстот торба

Фурла мојата радост крстот торба

Оценка на клиентот:
DEN 383.84

Износ
Залиха

Мојата радосна чанта со вкрстено тело Од Фурла изработена од кожа и со вртливо затворање со два иконски Арко вкрстени создавајќи срце. Внатрешност на ткаенина со рамен џебен дел и ланец за рамо со кожен вметнат. Злато-завршен маталвер. Материјал : 100% ЛХ. ШИФРА : 222407АБС000063-1548-ти-родител. Должина на торба : 19 см. Должина на торба : 10 см. Должина на торба : 5 см. Фурла мојата радост крстот торба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Паричници За Мажи Мути-Функционални Рфид Блокирање Кожа Тенок Паричник со Кредитна Картичка Носителите Сметка Слотови И Лична

DEN 239.84

Квалитетот и долговечноста паричниците се фокусираат на квалитетот и секој паричник мора да се преглед

солакол Спортски Шишиња Со Вода Мултифункционален Пакет За Половината, Торба За Ремен Со Еден Рамен Колк Фани Торбичка За Половината

DEN 271.84

Мултифункционален Пакет За Половината, Торба За Ремен Со Едно Рамо Фани Пакувања Торбичка За Половинат�

Денес Се Занимаваат Женски Паричник Со Слотови Мали Паричници За Жени Бифолд Тенок Монета Чанта Патент Лична Карта Носителот

DEN 3.33

Женски Паричник Со Слотови Мали Паричници За Жени Бифолд Тенок Паричник Чанта Патент Држач За Лична Кар

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.