• Ново
1 Црн Лакт, Партно Б Џонсстефенс

1 Црн Лакт, Партно Б Џонсстефенс

Оценка на клиентот:
DEN 1215.52

Износ
Залиха

1 45 Степен Лактот Црн Сингл, 1 "45 Llbow Црн Дел Број Б2900150, Од Џонс Стивенс, Бенд 45 Uter, F x F Црн Челик 1", Водовод, HVAC, Црни И Галванизирани Податливи/Цевки Брадавици Црни И Галванизирани Податливи Фитинзи Лактите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.