• Ново
Виевертно Прикријте Ја Главата За Шминка Воздушно Перниче Коректор Изолација Основа Течна Пот Шминка Граница Надворешно Трговско Воздушно Перниче

Виевертно Прикријте Ја Главата За Шминка Воздушно Перниче Коректор Изолација Основа Течна Пот Шминка Граница Надворешно Трговско

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

Главата воздушно Перниче коректор изолација фондацијата течна пот шминка - граница надворешно-трговски воздух перница. Материјал : . Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 150гр. големина На Пакетот : 7, 8х7, 8х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Женска Грижа за Себе под 5 Ѕвездички Хајлајтер Шминка Девојка Про Коректор Костен Кукла 10 Коректор Про Коректор Навлажнувач За Уста Сунѓер одете За Девојката Што Ја Покрива Неутрална Нежно Мешајте Со Прстите, Четката или сунѓерот. Се Користи За Криење На Проблематичните Области, Очните Капаци И Обликување На Усните. Лузна Покрие лист Бисер Пауза Покрие Девојка Тоа Коректор Под Очите Светлина Фер Темно Под Око. За Патување, За Секојдневна Употреба. Секое Лице Е Високо Обоено И Ефектот Е Неверојатен. Постепено Ќе Ја Обликува Вашата Силуета И Ќе Го Нагласи Ефектот. Про Девојка Коректор Пена Фондацијата Боја Стап Нагласи Сочинуваат За Вашиот Нос Коректори. Оваа Лесна Основа Овозможува Секоја Основа Да Биде Целосно Одржување На Тонот На Кожата Долго Време, Ден Или Ноќ. Јасно Канадската Возраст Премотајте Коректор Хајлајтер Шминка Стап Нес Коректор Носот и Лузна Восок. Кажете Не На Вајт Со Оваа Пробивна Формула, Која Има Прилагодување На Светлината За Селфито Во Секое Време, Насекаде. Тестот Беше Изведен Во Седум Светлосни Услови, Со И Без. Фондацијата Шминка Целосна Покриеност Покрие Девојки Коректор Нес Коса Девојка Коректор Коректор Шминка Стап. Овој Ќе Го Задржи Вашиот Изглед Со Часови. Не-мрсна, Формулата Нема Да Торта, Набори или Затнување На Порите, Така Што Ќе Добиете Шминка Што Дефинира и Опфаќа Долготрајна. Влажни И Диви Шминка Стап Хајлајтер Неверојатни Коректор Брада работи под 5 Малку Цевка Основа Коректор Природна Боја Отстранувач На нијанси.

Карактеристики

Производи во категоријата

Аосиџија Стап За Сенки За Очи Подароци За Денот На Вљубените Осветлете Го Сјајот Обележувач Мат Сенка За Очи Молив Водоотпорен

DEN 3.33

Како Да Користите1 Користете го крајот на сенката за очи за рамномерно нанесување на очните дупки, а тре�

Кафе?Канистер, Нерѓосувачки Челик Ко Ослободување Вентил Датум Означува Кафе?Складирање?Контејнер За Кујна Организација Бела

DEN 720.00

Кафе?Канистер, Нерѓосувачки Челик Со2 Ослободување Вентил Датум Означува Кафе?Складирање?Контејнер За �

Течен Кармин Сет Кармин Кал За Усни Водоотпорен Долготраен Доказ Кадифени Дамки За Усни Повеќенаменски За Нелеплива Чаша За

DEN 2.33

Кармин Усна Кал Водоотпорен Долготраен Доказ Кадифени Дамки За Усни Повеќенаменски За Нелеплива Чаша З

Природен Серум За Нега На Усни И Усни, Засилувач На Усни За Поцелосни, Маска За Усни, Убава Пополна, Хидратантна И Намалете

DEN 208.00

Опис : Полни усни за непосредно задоволство и долгорочни резултати.Нашиот комплет За Усни Ја обезбедув�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.