• Ново
Wynwood Studio Апстрактна wallидна уметност платно ја отпечати бојата на „топлите сиви“ - црна, бела боја

Wynwood Studio Апстрактна wallидна уметност платно ја отпечати бојата на „топлите сиви“ - црна, бела боја

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Топло Грејс, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Геометриски дизајн со тема за боја за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Студио Винвуд Студио Наутичко и крајбрежно wallидно уметноста Платно го отпечати „Мојот брод“ Наутички водни плочки - жолти,

DEN 1.33

Авенија на пистата Наутичка и крајбрежна wallидна уметност платно го отпечати „мојот брод“ наутички вод

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.