• Ново
Машки бикини брифинзи, 5 пакувања

Машки бикини брифинзи, 5 пакувања

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Loveе сакате како животот на џокејскиот памук со низок пораст изгледа и се чувствува денес. И утре. Изработено е од 100% чешлано памук што е прстен, се врти за неверојатно мек производ што е издржлив исто така. Дизајн на само-ткаенини нозе и врзување на половината лежеше рамен за живот од страна на џокејски машки бикини брифинзи : 100% памук. 100 проценти комбинирана памук што е прстен. Долготрајниот памук со слобода за движење. Мека и издржлива. Дизајн на само-ткаенини и врзување на половината лежеше рамно. Нозете и формата на седиштето на вашето тело, спречувајќи возење. Гаранција за долг живот. Машинско миење ладно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.