• Ново
Машки Кошули Дозвола Плус Големина Обичен Круг Вратот 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица Блуза

Машки Кошули Дозвола Плус Големина Обичен Круг Вратот 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица Блуза

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Мажи Секојдневен Кружен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица Блузакарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Совршен Натпревар со вашите омилени, тексас фармерки итн. Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Сезона : Пролет/лето/Aut : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Шорцеви Тип На Ракав : Стил На Печатење : Мода, Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Блузи.USUKEUBust Sleeve Shoulder Length MMedium4834110cm/43.31"21cm/8.27" 47.5 cm/18.70"72cm/28.35" Големина : MSize. : Медиум : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 110cm/43.31 "Ракав : 21cm/8.27" Рамо : 47.5 cm/18.70 "Должина : 72cm/28.35" Препорака За Големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини што ја даваме на нашите фотографии. Овие Маици се токму она што ви треба! Удобно и пријатно со малку дополнителна соба.Без разлика дали лежите наоколу или одите на малку облечен изглед, овие маици ќе го направат трикот!. Прилика : овој секси блузи погоден за секојдневен, плажа, свадба, одмор, клуб, забава, активни прилики. Никогаш нема да излезете од мода за оваа кошула. Натпревар : нашите секси кошули можат да се совпаднат со кратки здолништа, панталони, шорцеви, потпетици или пар со слаби фармерки и чизми. Тоа е најдобар подарок за вашиот сопруг, дечко, тато, син или пријател. Нега на облека : Рачно перење или машинско перење во ладна вода препорачуваме, висат суво, пеглање со ниска температура доколку е потребно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Торба Женска Јапонска едноставна мала квадратна торба свежи девојки најлонска ткаенина торба за рамо студенти обична торба за

DEN 508.48

Торба Женска Јапонска едноставна мала квадратна торба свежи девојки најлонска ткаенина торба за рамо с

Мајчинство Круг Вратот Лента Крпеница Долги Ракави Доење Бремена Жена Нега Блуза Блузи Маица Мајчинство Долги Ракави Врвови

DEN 2.00

Мајчинство Круг Вратот Лента Крпеница Долг Ракав Доење Бремена Жена Нега Блуза Блузи Маица ве Молиме пр

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.