• Ново
кардиган за жени облечен Строг Женски Градиент Печатење Неправилен Кардиган Со Три четвртини Ракави Со Џебна Јакна

кардиган за жени облечен Строг Женски Градиент Печатење Неправилен Кардиган Со Три четвртини Ракави Со Џебна Јакна

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Женски Градиент Печатење Неправилни Три четвртини Ракав Кардиган Со Џеб Јакна Карактеристики : ❀Материјал : Полиестер. дише и удобно.❀Овој круг вратот врвот, фармерки или шорцеви за стилски и изглед.❀ Повод : вратоврска печатени дуксер е погоден за тинејџерки и жени, совршен за секојдневен дневен, работа, забава, свадба, датум, патување, улица, коктел, ноќен клуб и одмор, внатрешен И Надворешен производ информации : Пол : Женски Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, секојдневно миење раце И миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : разликата во Бојата на Палтото од 1 ПАРЧЕ треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Вклучува : А Coat Size Bust Sleeve Shoulder Lengths110cm/43.31"43cm/16.93"41cm/16.14"85cm/33.46"M114cm/44.88"44cm/17.32"42cm/16.54"86cm/33.86"L120cm/47.24"45cm/17.72"43.5 cm/17.13"87cm/34.25"XL126cm/49.61"46cm/18.11"45cm/17.72"88cm/34.65"XXL132cm/51.97"47cm/18.50"46.5 cm/18.31"89cm/35.04"XXXL138cm/54.33"48cm/18.90"48cm/18.90"90cm/35.43"XXXXL144cm/56.69"49cm/19.29"49.5 cm/19.49"91cm/35.83"XXXXXL150cm/59.06"50cm/19.69"51cm/20.08"92cm/36.22" Мека плетена ткаенина, Обвиткан дизајн на ревер, Долг ракав, Добро Се Вклопуваат. Лонг шург за да се загрее Во Периодот На Промена на Годишните времиња и Ладно ветровито наутро и навечер. Елегантен деловен изглед во прекумерно климатизирана канцеларија. Се наоѓа За Пролет, Fall И Зимска облека и Училиште, Улица, Семејна Вечера, Шопинг, Забава, Работа, Одмор, Црква и така натаму. Убаво Во Комбинација со резервоар, термална кошула, елек, маица, блуза, фармерки, хеланки, фустан, здолниште, чизми, потпетици, шал и други каузални аути. Поддршка за машинско перење. Се препорачува со кеса за перење алишта за машинско перење за да се спречи деформација. Не избелувајте, закачете се да се исуши. Женскиот симпатичен кардиган со џеб има добар материјал кој е пријателски за кожата, издржлив, дише.

Карактеристики

Производи во категоријата

Плетена Кошула Со долги Ракави Еднобојни Шевови Лабави Маици Пуловер Со Јака Со Низок Крој V Врат Тенок Фит Топ Блуза Женски

DEN 0.67

Женски Врвот Чипка Капчиња Квадратни Вратот Копче Половина Ракав Кошула Повик Лабава Кошула Женска Гра

27б Даванте Адамс МА КРОЗБИ ДАРЕН ВАЛЕР ПРИЛАГОДЕНО ФУДБАЛ МЕЈСИ Дерек Кар Џош Џејкобс Хантер Ренфроу Џонатан Абрам Клиф Филијала

DEN 0.33

(1) Машинско Перење (2)Двојно Зашиени И Вез Лого, Букви И Броеви (3) 100% Висококвалитетен Полиестер и Ткаенин

Гдфун Летни Врвови Кошули Со Копчиња За Жени Печатење Туника Летни Врвови Облечени Секојдневни Ѕвончиња Ракави Против Вратот

DEN 431.84

Женски VВратот Печатени Долги Ракави Копче Врвот Casual Women ' S VВратот Печатени Долги Ракави Копче Врвот Пов

Летни Заштеди Клиренс Блузи Xihbxyly Плус Големина Блузи За Жени Лето, Женски Кратки Ракави Туника Врвот Обични Врвови На Екипажот

DEN 1.67

жени со џебови врвки за влечење дуксери со врвки за жици пуловер за женски пуловер за жици џемпер за вле�

Торба Женска Јапонска едноставна мала квадратна торба свежи девојки најлонска ткаенина торба за рамо студенти обична торба за

DEN 508.48

Торба Женска Јапонска едноставна мала квадратна торба свежи девојки најлонска ткаенина торба за рамо с

Џубонг Машки Маица Долги Ракави Долна Облека Дуксер Истегнување Атлетска Боја Истегнување Тенок Фит Основна Врвна Блуза, Зелена,

DEN 287.84

Почитуван клиент, ви благодариме што дојдовте Во Џубонг ! Store продавницата има голем број облека / жени /

Квалентни Обични Врвови За Жени Зимски Женски Блок Во Боја Кошули Со Копчиња Со Долги Ракави Преголеми Блузи За Момчиња

DEN 1.33

Ново елегантно литературно и уметничко ретро печатење обична памучна маица врвни жени Материјал : Поли�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.