• Ново
Папцрои Машка Летна Лежерна 3д Печатена Врвна Кошула Врвови Со Кратки Ракави Блуза Маица Со Кружен Врат Модна Мека Блуза

Папцрои Машка Летна Лежерна 3д Печатена Врвна Кошула Врвови Со Кратки Ракави Блуза Маица Со Кружен Врат Модна Мека Блуза

Оценка на клиентот:
DEN 271.84

Износ
Залиха

1111microsoftinternetexplorer402documentnotspecied7. 8 unnormal0 Машки Летни Обични 3d Печатени Врвови Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Маица блуза Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Специфики на предметот : Сезона : Сите Сезонски Пол : Менматеријал : Полиестердекорација : Должина На Дупчалка : Редовна Должина На Ракавот : Кратка Јака За Ракави : Тип На Шема На Вратот : Цврст Стил : Дневно/Секојдневно што добивате : 1 Х Машка Блуза карактеристика : Л Специјален дизајн На Кратки Ракави/дупки изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!л ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.л Краток Ракав, Дупка, Тркалезно Деколте Погоден За Дневен/Секојдневен изглед : поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет.Size USEUBust Shoulder Sleeve Lengths63696cm/37.80"40cm/15.75"23cm/9.06"66cm/25.98"M838102cm/40.16"43cm/16.93"24cm/9.45"68cm/26.77"L1040108cm/42.52"46cm/18.11"25cm/9.84"69cm/27.17"XL1242112cm/44.09"48cm/18.90"26cm/10.24"71cm/27.95"XXL1444120cm/47.24"51cm/20.08"27cm/10.63"73cm/28.74"Size : SUS : 6 EU : 36 Bust : 96cm/37.80"Shoulder : 40cm/15.75"Sleeve : 23cm/9.06"Length : 66cm/25.98"Size : MUS : 8 EU : 38 Bust : 102cm/40.16"Shoulder : 43cm/16.93"Sleeve : 24cm/9.45"Length : 68cm/26.77"Size : LUS : 10 EU : 40 Bust : 108cm/42.52"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 25cm/9.84"Length : 69cm/27.17"Size : XLUS : 12 EU : 42 Bust : 112cm/44.09"Shoulder : 48cm/18.90"Sleeve : 26cm/10.24"Length : 71cm/27.95"Size : XXLUS : 14 EU : 44 Bust : 120cm/47.24"Shoulder : 51cm/20.08"Sleeve : 27cm/10.63"Length : 73cm/28.74" Удобен материјал. Уникатен дизајн, роман стил. Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Ви благодариме за трпението!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Дневен Летен Печатење О Вратот Врвови Три Четвртини Ракав Круг Вратот Маица Печатени Цвет Лабава Страна Сплит Блуза Туника

DEN 143.84

Големина : S НАС Големина : 4 велика БРИТАНИЈА Големина : 8 ЕУ Големина : 34 Биста : 96cm / 37.80" Рамо : 41cm / 16.14 и дел�

Гријанлок Машка Блуза Графити Печатени Маици Кратки Ракави Летни Врвови Мажи Лабава Фит Пуловер Мода Апстрактно Печатење Маица

DEN 207.84

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Стил : Мажи Цврсти Блузи, Маица За Маици На Вратот На Еки�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.