• Ново
Тикв Машки Топ Плус Големина Маици За Дечко Сопруг Цветен Принт Фустан Пуловер Блуза Кошула Лето Копче Надолу Удобен Секојдневен Ревер Краток Ракав Темно Сина XXL

Тикв Машки Топ Плус Големина Маици За Дечко Сопруг Цветен Принт Фустан Пуловер Блуза Кошула Лето Копче Надолу Удобен Секојдневен

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

< Добредојдовте На Тикв Онлајн Мода Тикв Облека Намалена Цена и Дозвола 1.За Тикв : Онлајн Модната Продавница Тикв е основана на 2019 година. тоа секојдневно нови пристигнувања модерна шик трендовски облека + мода. Ние се фокусираме на модната женска облека. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн компанија за гардероба ширум светот. нашиот бренд кој се фокусира на жени, погоден за женски блузи,маици, јакна, палто ,renнајдобриот Пријател, Ги Прави Сите Среќни Опуштени и Самоуверени. 2. ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Функција : Машки Топ Плус Големина Маици За Дечко Сопруг Цветен Принт Фустан Пуловер Блуза Кошула Лето Копче Надолу Удобен Обичен Ревер Краток Ракав 95%Полиестер, 5%Спандекс. Мека пријатна и пријателска за кожата ткаенина. Добри подароци за пријатели, наставници, семејство, Соученици големина На Облека : Ве Молиме Погледнете ја Табелата Со Големини ШТО ВИ ЈА ПРЕДЛАГАМЕ КУПЕТЕ 1~2 ГОЛЕМИНА НАГОРЕ. Дизајнот е толку симпатичен! Одлично за носење со хеланки, шорцеви, фармерки и здолништа. Повод : Секојдневен, Секојдневен живот, дневна облека, Училиште, Забава, Состанок. За Лето,Пролет, Fall Зима, Ноќта На Вештерките, Божиќ 5510,Денот На Благодарноста Денот На Наставниците Курбан Бајрам Нова Година Денот На Свети Патрик Велигден Денот На Роденденот На Вашингтон < Големина Детали : Големина : М Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 22см/8.66" Должина : 72см/28.35" . Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Рамо : 46см/18.11 " Ракав : 23см/9.06" Должина : 74см/29.13" . Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116cm/45.67 "Рамо : 48cm/18.90 " Ракав : 24cm/9.45" Должина : 76cm/29.92" . Големина : XXL Големина : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 122cm/48.03 "Рамо : 50cm/19.69 " Ракав : 25cm/9.84" Должина : 78cm/30.71" . Големина : XXXL Големина : 3 XX-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 128cm/50.39 "Рамо : 52cm/20.47" Ракав : 26cm/10.24 "Должина : 80cm/31.50 ""Материјал : " Оваа Облека Е Изработена Од Материјал Погоден за Кожата : 95% Полиестер,5% Спандекс. Дише, Меко и Лесно,Ви Овозможува Пријатно Искуство со Носење. "Дизајн : " Машкиот Врв Плус Големина Маици За Дечко Сопруг Цветен Принт Фустан Пуловер Блуза Кошула Лето Копче Надолу Удобен Обичен Ревер Краток Ракав Е Секојдневен Шик И Никогаш Не Е Застарен. Повод : "Оваа Блуза Кошула Е Погодна За Секојдневно / Патување/ Дома/ Работа/ Канцеларија/ Бизнис/ Улица/ Тренингот /Отворено/Датира, Повик/Партија/Плажа .Одговараат Заumn и Пролет. Натпревар : "Кошулата Со Блуза Совршена Со Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Панталони или Здолниште за Концизен Изглед. Задолжителни Врвови во Вашата Гардероба. ПОЛИТИКА ЗА ГАРАНЦИЈА ПО ПРОДАЖБАТА : "Подобни За Враќање, Враќање Или Замена.Обезбедување 100% искуство за задоволство на клиентите, какви било прашања, слободно испратете ни порака преку "продавачи за контакти" и ние ќе одговориме во рок од 3500 часа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Машки Обични Кошули Со Копчиња Мода 3д Дигитално Копче За Божиќно Печатење Антички Животни Кошула Со Долги Ракави Врвна Блуза

DEN 511.84

Големина : S Биста : 110cm / 43.31" Рамо : 48cm / 18.90" Ракав : 64cm / 25.20" Должина : 70cm / 27.56" Големина : M Биста : 116cm / 45.67" Рамо

Хавајски Кошули За Мажи Ретро Кошули Ден На Независноста Топ Гроздобер 4 јули Кошула Печатење Пуловер Фитнес Спорт Маица Вратот

DEN 3.33

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : СУМЛОН Добредојдовте ВО СУМЛОН! Ние

Летни Врвови За Жени Обични Маици За Резервоари Со Кружен Врат Лабава Цврста Тркалезна Блуза Без Ракави Тркалезни Маици За Вратот,

DEN 319.84

Ние дизајнираме повеќе стилско палто за нашата кралица, исто како : црвено крзнено палто жени долги зимс

Блузи За Жени Работат Обични Врвови Со Лабаво Вклопување Женски Лежерен Летен Одмор На Вратот Цветен Принт Врвови Со Полу Ракави

DEN 0.67

Женски Моден Летен Круг Вратот Слободно Време Цвет Печатење Врвовикарактеристики : 1 Модни женски врвов

Гријанлок Машка Блуза Графити Печатени Маици Кратки Ракави Летни Врвови Мажи Лабава Фит Пуловер Мода Апстрактно Печатење Маица

DEN 207.84

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Стил : Мажи Цврсти Блузи, Маица За Маици На Вратот На Еки�

Елбурн Големи И Високи Мажи Хавајски Алоха Кошула Копче Надолу Краток Ракав Класичен Плажа Алоха Хаваи Кошули Партија Блузи

DEN 463.84

Елбурн Машка Ленена Кошула Со Копче Надолу Маица Со Кратки Ракави Секојдневни Памучни Опуштени Цветни �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.