• Ново
Без граници на непрекината триаголник на јуниорите со грб со грб

Без граници на непрекината триаголник на јуниорите со грб со грб

Оценка на клиентот:
DEN 255.04

Износ
Залиха

Ставете малку пизаза во вашиот стил без модерна bralette на границите. Беспрекорен за непречен изглед, овој градник има прекрасна капчиња назад и удобно вклопување што е совршено за секојдневно носење исклучиво на. Материјал : 92% најлон/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 'и носи големина S. Тип на чаши : Отстранливи чаши. Покриеност : Умерено. Ниво на поддршка : лесно поставена поддршка. Затворање : стил на пуловер. Ремени : Прилагодливи ленти со капчиња Racerback. Карактеристики : Беспрекорен дизајн; удобна лента за половината. Капчиња тркачки плескавици за жени од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

drpgunly секси долна облека за удобност чипка кабриолет безжична бралета чипка за жени со ремени и отстранливи влошки за жени

DEN 3.33

Womenените удобност со чипка конвертибилна безжична бралета со чипка за чипка за жени со ленти и отстранл�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.