• Ново
Нцв БИОГРАФИЈА Оска Собранието Одговара изберете: 2007-VOLVO S 2.4 I, 2005-VOLVO S40

Нцв БИОГРАФИЈА Оска Собранието Одговара изберете: 2007-VOLVO S 2.4 I, 2005-VOLVO S40

Оценка на клиентот:
DEN 2123.52

Износ
Залиха

Gsp Држачите За Мотори се дизајнирани да ги надминат Speicifcations OE во вклопување, функција и леснотија на инсталација. ГСП користи само материјали со врвен степен за долговечност на производот. ГСП го поддржува овој производ со водечка индустрија, 18 Мт, 18.000 милји гаранција (кое и да е прво). Gsp NCV73550 Gsp Нова CV Оска Одговара Изберете : 2004,2007-2008,2010 VOLVO S40 2.4 I 2005-2006,2009 VOLVO S40 2007-2013 VOLVO C70 2008-2009,2011-2013 VOLVO C30 T5 2011 VOLVO S40 Т5 2005 VOLVO V50 T5 2009-2011 volvo v50 2006-2008 volvo v50 2.4 I 2010 volvo c30 2.4 i и повеќе - додадете го ВАШЕТО ВОЗИЛО Во Нашиот Додаток За Вклопување за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.