• Ново
Алесон Млади Опуштено Вклопување Бејзбол Панталони Со Отворено Дно В Плетенка

Алесон Млади Опуштено Вклопување Бејзбол Панталони Со Отворено Дно В Плетенка

Оценка на клиентот:
DEN 239.52

Износ
Залиха

Алесон Младите Плетенка Бејзбол панталони• 100% двојно плете 12 мл. полиестер• Опуштено вклопување, широка нога, нетрадиционална панталона со отворено дно• Единечен ред, Обоена 3/16" плетенка• конструкција Со Двојно колено• Два двојни заварени, поставени задни џебови• Пет јамки за појас во стилот• 2 1/2" еластичен појас• патент мува, две предвремени затворања• Обложени Ногавици Големини : size големина $Бои : $Боја Youth Алесон Млади Плетенка Бејзбол Панталони • 100% Двојно Плете 12 мл. полиестер • Опуштено вклопување, широка нога, нетрадиционална панталона со отворено дно • Единечен ред, обоена плетенка од 3/16 инчи • двојна конструкција на коленото • Два двојни заварени, поставени задни џебови • Пет јамки за појас во стилот • 2 1/2 " еластичен појас • патент мува, две предвремени затворања • Рабови На Дното На Нозете Младински Големини : size големина$ Бои : $боја$.

Карактеристики

Производи во категоријата

Машки Лабави Кошули Попуст Мода Летен Ден На Независноста Кошули Со Кратки Ракави Облека Ревер Пуловер Продажба Бејзбол Печатење

DEN 303.20

Почитуван Клиент,Добредојдовте Во Продавницата ХАПИМО, Ви Посакувам пријатно шопинг искуство во ХАПИМ�

Оливен Женски Трендовски Плус Големина Блузи Враќање На Екипажот Кошули За Вратот Лесна Лабава Лежерна Блуза Облечени Жени Мода

DEN 2.33

08" Должина : 72cm / 28 : 2xГолеми САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 124cm / 48 : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА :

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.