• Ново
Фиока за фиока Tvilum laguna, бел висок сјај

Фиока за фиока Tvilum laguna, бел висок сјај

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

Со изобилство на складирање, двојната фустан на фиоката Лагуна 6 е лесен начин да ги одржувате вашите работи организирани. Од деликати до гломазни предмети, двојната фустан на фиоката Лагуна 6 може да складира разни предмети додека нуди модерен, елегантен изглед кој непречено се спојува со кој било декор. Со метални фиоки за мазно движење, двојната фустан е цврсто, но сепак едноставно дизајнирано парче. Финишот е лесен за чистење, гребење и отпорна на дамки што го прави идеален избор за семејства или колеџ за живеење. Комбинирајте ја оваа облека со други парчиња спални соби во Лагуна за да го комплетирате изгледот-современ дизајн кој обезбедува модерен и кохезивен амбиент-шест пространи фиоки за чување на деликати на гломазни артикли за облека-фиоки без рачки-Екстра високи странични фиоки со добри екстензии за да обезбедат растителност и Функционалност-фиоките непречено се повлекуваат на металните плочки со вградени безбедносни постојки-Производот се испорачува во 2 кутии-направени од инженерско дрво направено во скандинавскиот изглед и дизајн на Данска-вклучува прирачник за склопување и сите неопходни хардвер и сврзувачки елементи. � Компонентите се пред -Дод и пред-пресечен подготвен за лесно склопување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.