• Ново
Слатка домашна колекција серија за кревети - Дополнителен мек микрофибер длабок џеб -лист сет - маслинка, крал

Слатка домашна колекција серија за кревети - Дополнителен мек микрофибер длабок џеб -лист сет - маслинка, крал

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Овие високо квалитетни и издржливи листови за постелнини со микрофибер нудат неколку предности во однос на традиционалните материјали за постелнина. Нивната мекост, издржливост, дишење и својства за влага за влага ги прават одличен избор за оние што бараат удобна и опција за постелнина со ниско одржување. Со соодветна грижа и одржување, микрофибер листовите можат да обезбедат удобно и луксузно искуство за спиење за следните години. Слатка домашна колекција, постелнини, исто така, доаѓаат во различни големини за да одговараат на различни димензии на креветот, вклучувајќи ги и големината на близнаци, полни, кралица и крал. Важно е да се избере точна големина за да се обезбеди вклопување и да се спречи лизгање или гребење. Листовите со микрофибер се исто така многу издржливи и отпорни на абење и солза. Синтетичките влакна се силни и еластични, дозволувајќи им да издржат редовна употреба и честа миење без да ја изгубат својата форма или текстура. Покрај тоа, микрофиберните чаршафи често се третираат со посебни завршувања за подобрување на нивната издржливост, како што се отпорност на смалување, отпорност на згаснување и отпорност на дамки. Близнак, близнак XL, Full, Queen, RV кратка кралица, крал, сплит крал и калифорниски крал со големина сет со длабоки џебови што одговараат на денешните дополнителни густи душеци. Целосната, кралицата, кратка кралица, кралот, кралот и Кал Кинг вклучува : 1 вграден лист. 1 рамен лист. 2 перници. Twin and Twin XL вклучува : 1 вграден лист. 1 рамен лист. 1 перница. Сплитскиот крал вклучува : 2 вграден лист. 1 рамен лист. 2 перници. Карактеристики на производот : Хипоалергичен микрофибер предиво од колекција на слатки домови. Премиум квалитетен издржлива ткаенина без брчки со армиран еластичен околу длабок џеб поставен лист . врвна продажба дополнителен мек и дише 4-парчен сет на листови. Вклучува тројно везење во хотелски стил на перници . Изберете од над 30+ бои и отпечатоци во сите големини! Одговара на душеци до 16 "" длабоко за повеќето големини. Лесна грижа, машина за перење машина . RV кралица длабоки џебови дизајнирани да одговараат на душеци до 10 "длабоки. Сосема нови и фабрички запечатени. Големини Близнак : Рамен лист : 66" "x 94", вграден лист : 39 "" x 75 " ", Перница : 20" "X 30" "Twin XL : Flate Leats : 102" "x 66" ", поставен лист : 39" "x 80" ", перница : 20" "x 30" "Full : Flate Leats : 81 "" x 96 "", опремен лист : 54 "" x 75 ", случај на перница : 20" "x 30" "RV кратка кралица : рамен лист : 90" "x 99" ", вграден лист : 60" "" x 75 "", перница : 20 "" x 30 "" кралица : рамен лист : 92 "" x 102 "", поставен лист : 60 "" x 80 "", перница : 20 "" x 30 "" крал : рамен Лист : 102 "" x 105 "", вграден лист : 78 "" x 80 "", перница : 20 "" x 40 "" Сплит крал : рамен лист : 108 "" x 102 "", вграден лист : 80 "" " x 39 "", перница : 20 "" x 40 "" Cal King : Fless Lest : 108 "" x 102 "", поставен лист : 72 "" x 84 ", перница : 20" "x 40" ".

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.