• Ново
Каролини Богатства ЦК5284ДС Гребен Патка Љубов Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, Црвена, 6х6, разнобојни

Каролини Богатства ЦК5284ДС Гребен Патка Љубов Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, Црвена, 6х6, разнобојни

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Каролини Богатства CK5284 DS66 Crested Патка Љубов Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, Црвена, 6x6, разнобојни Прослават денот на Вљубените празник со овој денот на Вљубените декоративни Метал печатење. Овој Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци е од каролини богатства колекција Љубовта е. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 6 инчи на 6 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Отпечаток е од каролини Богатства Птици категорија на производи. Внатрешни или надворешни отпечатоци Од алуминиумски уметнички дела.

Карактеристики

Производи во категоријата

Колекцијата За Декор На Домот Ступел Колку Повеќе Читате Толку Повеќе Работи Ќе Знаете Преголема Уметност На Ѕидни Плочи

DEN 3.33

Донесете прскање на боја и инспиративен стил на вашите ѕидови Со Колекцијата За Украсување На Домот Сту

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.