• Ново
Балсам Ана Т. Точки Затемнети Навлажнувачки Крем - # 30мл 1оз

Балсам Ана Т. Точки Затемнети Навлажнувачки Крем - 30мл 1оз

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Балсам Ана Т.Точки Затемнети Навлажнувачки Крем - # 10 30мл/1оз навлажнувачки крем против стареење Комбинира богата мешавина на хидратантни агенси Со допир На боја Формулирана Со Семе Од Мурумуру Путер И Витамин А И Обезбедува на кожата потребната хидратација Помага дури и и осветлување на тенот додека ги коригира неправилностите на тонот Ја Одржува кожата мека и мазна без Парабени и без суровост Достапни во различни нијанси За Соодветна Чиста Убавина И Зелено Пакување. Мурумуру Семе Путер + Вит. А = Формула Против Стареење . Негата На Кожата Ја Исполнува Бојата.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.