• Ново
Лулшоу Организација И Складирање Дрвена Кристална Лента Есенцијално Масло Кристално Камен Фиока За Складирање Клуч Складирање

Лулшоу Организација И Складирање Дрвена Кристална Лента Есенцијално Масло Кристално Камен Фиока За Складирање Клуч Складирање

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Дрвени Кристал Послужавник Есенцијално Масло Кристал Камен Складирање Фиока Клуч За Складирање. Карактеристики : . 1. Прикажи Кристали и - вашите кристали и омилени конечно ќе имаат место за восхит. 2. Секој дел од создава простор за кристали и скапоцени камења од многу форми и големини. Ставете го во близина на вашиот олтар или кристал за да создадете простор што може да се активира. 3. Уникатниот дизајн на цвеќе ја подобрува неговата убавина со ставање кристали во него. Чувајте ги вашите кристали на безбедно и организирано место, така што тие се лесно достапни и подготвени за употреба и уживање. 4. НЕЗАБОРАВЕН ПОДАРОК-одличен подарок за секоја пригода, овој послужавник ќе ги собере омилените предмети на вашата сакана и ќе послужи како прекрасен потсетник за вашето пријателство. Има разновидна употреба и е совршен за оние кои сакаат накит, работат со кристали или уживаат во рустикален и природен декор дома. 5. Совршен за вашата ноќна маса - овој сад исто така се удвојува како место за чување на вашиот накит и други омилени. Кога сте подготвени за спиење навечер, ставете го целиот накит во послужавник на ноќната маса за да можете да го носите наутро. Тоа е исто така убава декорација за ставање на страната на креветот. Пакување листа : . 1 * Дрвена Кристална Лента. . . . Имаме повеќе производи за средно складирање за да ги задоволиме вашите потреби и да обезбедиме решение за секој простор. Без разлика дали треба да го расипете плакарот, да ја средите кујната или да ја рационализирате вашата канцеларија, имаме совршени производи кои ќе ви помогнат да постигнете поорганизиран начин на живот. Разновидни Опции за Складирање : нашите производи за организирање и складирање нудат широк спектар на опции кои ќе ви помогнат да ги организирате вашите работи и ефикасно да го користите вашиот простор. Практичен Дизајн : Секоја ставка е дизајнирана имајќи ја предвид функционалноста, обезбедувајќи лесен пристап и удобно складирање на вашите работи. Издржливи Материјали : Изработени од квалитетни материјали, нашите производи се изградени да траат, обезбедувајќи долготрајни решенија за складирање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мултифункционално Куќиште Отпорно На Прашина Козметичко Складирање Бо СО ЛЕД светло, Козметика Производи За Нега На Кожа Организатор

DEN 284.80

1.No потребно собрание : оваа козметичка кутија за складирање отпорна на прашина со капак е многу елегант�

Држач за Памучни Топчиња, Отстранлив Бања Со Ѕид Козметички Држач За Памук Диспензерот За Памучна Подлога За Складирање Бо За

DEN 3.33

Опис : Организаторот монтиран на ѕид е совршен за складирање на вашите мали козметички производи, чувај

Домашно Складирање На Текстил Мултифункционален Организатор За Складирање На Остатоци Од Работната Површина Бо За Пенкало, Четка

DEN 1.67

Мултифункционална Кутија За Организатор За Складирање На Остатоци Од Работната Површина За Пенкало, то

Контејнер за Мушка хаофи, Кутија За Уметност за Нокти, Продавница За Убавина За Пп Материјал Салон За Убавина За Соба Во Прав

DEN 511.84

Опис : оваа пп кристална кутија е дизајнирана со 28 слотови, што може да ги задржи вашите украси за уметно�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.