• Ново
ксинкингхао нова силиконска кујна бања флексибилен држач за чинија за садови за сапуница сапун светло сина

ксинкингхао нова силиконска кујна бања флексибилен држач за чинија за садови за сапуница сапун светло сина

Оценка на клиентот:
DEN 191.84

Износ
Залиха

Нова Силиконска Кујна Бања Флексибилен Држач За Чинии За Садови За Сапунска Кутија За Сапуни Карактеристика : ● Широко Користен●може да се користи за бања, кујна и други места. Овие садови за сапуница главно се користат дома за туширање, када, сунѓер за садови, топка за чистење, машка машина за бричење, шампон, гел за туширање, Дамски Штипки за коса, обетки и други ситници.●Едноставен, Практичен И Лесен За Чистење. Лесно за чистење со малку вода или парче мала влажна крпа. Ако не сакате да го измиете со раце, исто така можете да сметате дека исчистете ги со машината за миење садови.●Анти-Лизгање, Без Акумулација На Вода. Нашите држачи за Сапун се дизајнирани со жлебови за да спречат паѓање на сапунот. И садот за сапун е дизајниран со само-одводен наклонет мијалник. Многу добро се исцеди, сапунот брзо се суши, така што спречува топење на сапунот и го продолжува животниот век на сапунот.●Анти - ' Рѓа, Антикорозија, Не Е Лесно Да се Скрши ● совршениот кујнски сунѓер или држач за сапун е изработен од висококвалитетен еколошки силикон. Речиси и да нема мирис, возрасните и децата можат да бидат сигурни дека ќе го користат. Бидејќи е меко, никогаш не се грижите дали ќе скрши или повреди други предмети. Совет : Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како сликата, но перформансите на различни објекти се разликуваат од перформансите на моделот. Содржина на пакетот : 1 х сапун држач Бања Производи. Нова Силиконска Кујна Бања Флексибилен Држач За Чинија За Сапуница.

Карактеристики

Производи во категоријата

ханксиулин сапун сад за туш сапун садови сапун штедачи за бар сапун сапун држач за бар туш сапун држачи лесно да се исчисти

DEN 2.33

Сапун Сад За Туш Сапун Садови Сапун Штедачи За Бар Сапун Сапун Бар Држач Туш Пластични Сапун Држачи Лесн

Зголемено Компактно Огледало За Чанти, Преклопен Мини Џеб Двострано Огледало За Шминка За Патување, Совршено За Чанта, Џеб и

DEN 191.84

Пренослив Држач За Садови За Сапун За Патување Бања за Службено Патување куќиштето за сапун е проѕирна �

Капење Водоотпорен Туш Завеса Во Собата Африка Девојки Бања Не-Лизга Мат Тепих Тепих Тоалет Седиште Покрие Полиестер Ткаенина

DEN 351.84

Пакет листа 1 х туш завеса (со 12 куки), 1 х база тепих, 1 х тоалет покритие, 1 х бања мат Материјал : полиестер�

Сапун Бо Со Држач За Одвод На Капак Двослојни Решетки Алатки За Бања Кујнски Сапун Бо Сапун Решетка Бо Решетка Сапун Држач За

DEN 3.33

Карактеристики : 1.Ригорозни Шиење : сапун течност во торбата не се плаши од истекување, удобен и концизе�

фрески дома декор денот на вљубените креативен подарок сапун роза пакет подарок бо прекугранична денот на мајката роденден подарок

DEN 159.84

Креативен Подарок За Денот На вљубените 18 Кутија За Подароци Од Пакет Роза За Сапун Прекуграничен Ден Н�

Новина Шнауцер Силуети Шема Туш Завеса Сет Смешни Шнауцер Куче Бања Завеса Водоотпорен Бања Мат Домашно Милениче Декор

DEN 351.84

1, Материјал : завесата За Туширање е полиестерско влакно; комплетот За Подни подлоги е површина од полие

Алуеу Бања Туш Не-перфориран Сапун Фиока За Складирање Фиока Решетката Бо Сапун Држач Бања Туш Дренажа Двослоен Удар-Слободен

DEN 3.00

Бања туш неперфориран сапун послужавник за складирање послужавник кутија за сапун држач за сапунпрода�

Те Сакам Сакам Мачки На Покривот Под Ноќното Небо Месечината Ѕвезди Карикатура Писе Бања Килими Постави Бања Килим Контура Мат

DEN 3.33

Материјал : Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога.Големина : 3 парче Бања мат сет вклучени : 1 х Бања Мат : 18х30 ин

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.